Якісна побутова та аудіо-, відеотехніка від виробника!

Сушарки для продуктів


Порівняти товари (0)


Електрична сушарка для продуктів DFD-1010S

Електрична сушарка для продуктів DFD-1010S

DEX DFD-1010S — універсальна, потужна й надмістка електрична сушарка (дегідратор) з надійним корпусом з нержавіючої сталі, великим обсягом робочої камери та металевими лотками збільшеного розміру. DEX..

16 479 грн

Електрична сушарка для продуктів DFD-510P

Електрична сушарка для продуктів DFD-510P

DEX DFD-510P — універсальна електрична сушарка (дегідратор), за допомогою якої Ви можете створити сприятливі умови для ефективної та зручної дегідратації (підсушування / сушки / в'ялення) практично бу..

5 999 грн 8 799 грн

Електрична сушарка для продуктів DFD-515S

Електрична сушарка для продуктів DFD-515S

DEX DFD-515S — універсальна електрична сушарка (дегідратор), за допомогою якої Ви можете створити сприятливі умови для ефективної та зручної дегідратації (підсушування / сушки / в'ялення) практич..

6 999 грн 9 999 грн

Електрична сушарка для продуктів DFD-390P

Електрична сушарка для продуктів DFD-390P

DEX DFD-390P — універсальна електрична сушарка (дегідратор), за допомогою якої Ви можете створити сприятливі умови для ефективної та зручної дегідратації (підсушування / сушки / в'ялення) практично бу..

5 399 грн 6 999 грн

Електрична сушарка для продуктів DFD-395S

Електрична сушарка для продуктів DFD-395S

DEX DFD-395S — універсальна електрична сушарка (дегідратор), за допомогою якої Ви можете створити сприятливі умови для ефективної та зручної дегідратації (підсушування / сушки / в'ялення) практично бу..

Немає в наявності

 

Електричні сушарки для продуктів / Дегідратори ТМ DEX

Універсальні електричні сушарки DEX, за допомогою яких Ви можете створити сприятливі умови для ефективної та зручної дегідратації (підсушування / сушки / в'ялення) практично будь-яких продуктів харчування, а саме: овочів, фруктів, ягід, грибів, м'яса, риби тощо. А також, використовувати електросушарку для ферментації, наприклад: приготування квасу, домашнього йогурту й ін. кисломолочних продуктів, вистоювання тіста тощо.

Унікальна особливість сушарок для продуктів DEX — розташування великого вентилятора на задній стінці робочої камери, завдяки чому контрольоване термостатом тепле повітря рівномірно надходить до кожного лотка. Продукти на всіх лотках підсушуються рівномірно, тому немає необхідності в процесі сушіння міняти лотки місцями й переставляти на інші рівні. І що особливо зручно, користувач може самостійно контролювати висоту між лотками й витягти зайві лотки для збільшення простору в робочій камері, і це не вплине на ефективність сушіння.

 • Потужні: 600-700 Вт/ 900-1100 Вт
 • Місткі: кількість лотків в комплектації 9-10 шт.
 • Індивідуальне налаштування температурних режимів від 35°С до 75°С (крок 5°С)
 • Цифровий таймер до 24 год. (крок 30 хв.)
 • Електронне керування як кнопкове, так і сенсорне
 • Варіанти лотків: пластикові/ з нержавіючої сталі. Додаткові аксесуари в комплекті: сітчастий лоток для зелені і трав, лоток для пастили, що можна також використовувати як піддон для крихт і крапель соку.

Сушені продукти чудове частування, оскільки вони без будь-яких штучних консервантів зберігають свою харчову цінність і смак на довгий період! Ви можете легко збагатити свій раціон (особливо взимку) сушеними продуктами, а саме: різновидами грибів, сушеними овочами, фруктами або ягодами, банановими чіпсами, ароматної зеленню, різними травами тощо. За допомогою сушарок DEX можна сушити різні й не тільки звичні всім продукти. Наприклад, скибочки яловичини, курки, риби, попередньо замариновані в соусі і спеціях, можуть легко перетворитися у в'ялене м'ясо/ рибу домашнього приготування. А приготовані вдома, за допомогою сушарки, смачні й корисні ласощі зефір і пастила порадують як дітей, так і дорослих!

Электрические сушилки для продуктов ТМ DEX

Универсальные электрические сушилки DEX, с помощью которых можно создать благоприятные условия для эффективной и удобной дегидратации (подсушивания / сушки / вяления) практически любых продуктов питания. А также, использовать электросушилки для ферментации, например: приготовление кваса, домашнего йогурта и др. кисломолочных продуктов, расстойки теста и т. п.

Уникальная особенность сушилок для продуктов DEX — расположение большого вентилятора на задней стенке рабочей камеры, благодаря чему контролируемый термостатом теплый воздух равномерно поступает в каждый лоток. Продукты на всех лотках подсушиваются равномерно, поэтому нет необходимости в процессе сушки менять лотки местами и переставлять на другие уровни. И что особенно удобно, пользователь может самостоятельно контролировать высоту между лотками и извлечь лишние лотки для увеличения пространства в рабочей камере, и это не повлияет на эффективность сушки.
 • Мощные: 600-700 Вт/ 900-1100 Вт
 • Вместительные: количество лотков в комплектации 9-10 шт.
 • Индивидуальная настройка температурных режимов от 35° С до 75°С (шаг 5°С)
 • Цифровой таймер до 24 ч. (Шаг 30 мин.)
 • Электронное управление как кнопочное, так и сенсорное
 • Варианты лотков: пластиковые / из нержавеющей стали. Дополнительные аксессуары в комплекте: сетчатый лоток для зелени и трав, лоток для пастилы, который можно использовать как поддон для крошек и капель сока.

Сушеные продукты замечательное угощение, поскольку они без каких-либо искусственных консервантов сохраняют свою пищевую ценность и вкус на долгий период! Вы можете легко обогатить свой рацион (особенно зимой) сушеными продуктами, а именно: разновидностями грибов, сушеными овощами, фруктами или ягодами, банановыми чипсами, ароматной зеленью, различными травами и т. п. С помощью сушилок DEX можно сушить разные и не только привычные всем продукты. Например, ломтики говядины, курицы, рыбы, предварительно замаринованные в соусе и специях, могут легко превратиться в вяленое мясо / рыбу домашнего приготовления. А приготовленные дома, с помощью сушилки, вкусные и полезные лакомства зефир и пастила порадуют как детей, так и взрослых!