Якісна побутова та аудіо-, відеотехніка від виробника!

Про нас

DEX

Вітаємо Вас на офіційному сайті виробника побутової, аудіо-, відеотехніки та електроніки ТМ DEX!

На нашому сайті у Вас є можливість ознайомитися з детальним описом і технічними характеристиками представленого асортименту продукції ТМ DEX. А також, отримати консультацію спеціаліста стосовно товару, що зацікавив, сервісну підтримку або оформити замовлення товару онлайн із доставкою до будь-якого населеного пункту України.

Історія

Продукція ТМ DEX з'явилася на ринку України у 2005 році. Завдяки тому, що попередньо нашими експертами були ретельно вивчені споживчі властивості побутової техніки та електроніки, представленої на українському ринку, а також попит, потреби й побажання покупців, виробнику вдалося впровадити все найнеобхідніше й запропонувати найбільш актуальну продукцію, яка досить швидко стала популярною серед споживачів.

На сьогодні

ТМ DEX пропонує покупцям широкий асортимент сучасної якісної техніки за доступними цінами, у категоріях: техніка для кухні, техніка для дому, аудіо-, відеотехніка та електроніка, а також побутова портативна техніка, що може використовуватися за будь-яких умов, як в автомобілі, так і вдома або під час відпочинку на природі.

Виробництво

Виробництво техніки для ТМ DEX здійснюється компанією DEXkee Elec-Technology Co. LTD на високопродуктивних підприємствах у Китаї, які забезпечені сучасними технологіями й необхідною інфраструктурою. Уся продукція DEX сертифікована за українськими й міжнародними стандартами та забезпечується гарантією виробника до 2 років, залежно від категорії техніки.

Виробник ретельно контролює якість продукції, постійно тестує техніку на відповідність встановленим технічним характеристикам. Модельний ряд побутової техніки та електроніки DEX і далі оновлюється, з'являються нові категорії, а також удосконалюються й покращуються технічні, функціональні характеристики та дизайн продукції, вже представленої в асортименті.

Дилери

За багато років співпраці ми здобули надійних партнерів серед ритейлерів України, завдяки чому, на сьогодні, у Вас є можливість придбати продукцію ТМ DEX онлайн або в роздрібних торгових точках України.

Дякуємо Вам за цікавість до ТМ DEX, ми постійно працюємо над тим, щоб якість і асортимент нашої продукції відповідали Вашим потребам і очікуванням!


Офіційні партнери Співробітництво


Напишіть нам