Якісна побутова та аудіо-, відеотехніка від виробника!

Гарантія та сервіс

Увага! Сервісна служба працює в черговому режимі, тому сервісне обслуговування може здійснюватися із затримкою. Якщо у Вас є питання, Ви можете надіслати листа електронною поштою. Ваш запит буде оброблений в найближчий можливий період. Приносимо вибачення за незручності!

Ми забезпечуємо гарантією виробника всі продукти, представлені в асортименті техніки ТМ DEX, строком до 2-х років (залежно від категорії техніки). За умови, що Вам потрібно скористатися гарантією або сервісною підтримкою, зв'яжіться з нами.

Увага! У зв'язку з нестабільною ситуацією з електропостачанням в Україні й підвищенням випадків критичних стрибків напруги в електромережі, наполегливо рекомендуємо під час використання електроприладів, користуватися стабілізаторами напруги. Це убезпечить техніку від завчасної несправності.

Докладну інформацію щодо гарантійного та сервісного обслуговування можна дізнатися наступними способами:

Прохання в тексті запиту обов'язково надати необхідну інформацію:

  • Ім'я
  • Місто
  • Вашу адресу електронної пошти
  • Найменування техніки, модель техніки, дату продажу (число / місяць / рік)
  • Текст повідомлення

Після відправки повідомлення, відповідь Вам нададуть одразу, як тільки Ваш запит буде оброблений фахівцями!

Основні умови гарантійних зобов’язань

Гарантія діє від дати продажу техніки споживачеві, із правом обміну на аналогічний виріб, у разі його несправності з вини заводу-виробника (за умови експлуатації виробу без порушень правил експлуатації, без механічних пошкоджень і слідів відкриття корпусу та некваліфікованого ремонту). На аксесуари та комплектуючі гарантійні зобов’язання не розповсюджуються.

Обмінна техніка: у разі несправності з вини заводу-виробника, упродовж гарантійного терміну, проводиться обмін техніки на аналогічний виріб у магазині за місцем оформлення купівлі товару. Підставою для обміну виробу є правильно оформлений гарантійний талон ТМ DEX, під час продажу, де обов'язково повинні бути вказані модель, серійний номер виробу, дата продажу виробу, назва / штамп торговельної організації, а також документ, що підтверджує факт купівлі виробу (касовий, товарний чек тощо). Виріб повинен бути в повній комплектації виробника, без механічних пошкоджень і слідів відкриття. Модель і серійний номер техніки у гарантійному талоні повинні відповідати вказаним на інформаційній етикетці виробу.

Детальні умови та терміни дії гарантії зазначені в гарантійному талоні ТМ DEX, що додається в комплектації виробу.

Увага! Щоб уникнути непорозумінь, переконливо просимо Вас перевірити правильність заповнення гарантійного талона, відсутність видимих пошкоджень на товарі та повний комплект поставки під час оформлення купівлі, а також ознайомитися з умовами гарантійних зобов’язань і уважно вивчити Інструкцію користувача до початку експлуатації виробу.

Терміни дії гарантії


Телевізори, Акустика

12 місяців

LCD-планшети для малювання

12 місяців

Дрібна побутова техніка

24 місяці

Електричні печі, Cушарки для продуктів

24 місяці

Мультиварки, Cкороварки

24 місяці

Портативні холодильники-морозильники, Льодогенератори
12 місяців

Напишіть нам