Якісна побутова та аудіо-, відеотехніка від виробника!

Новини та акції

Нові Сушарки для продуктів DEX!

Новинки! Сушарки для продуктів/ Дегідратори DEX DFD-165S, DFD-465S на 6 секцій.

DEX DFD-465S та DFD-165S — універсальні електричні сушарки для продуктів зменшеного розміру (на 6 лотків з нержавіючої сталі). Для любителів сушити овочі, фрукти, ягоди, гриби, м’ясо, рибу тощо або готувати пастилу чи ферментувати продукти в домашніх умовах.

Ці моделі за технічними параметрами щодо якості сушки продуктів не поступаються моделям більшого розміру, але більше підійдуть для використання в умовах обмеженого простору кухні/ дачі.

✔Потужність: 500 Вт ✔Лотки з нержавіючої сталі в комплектації: 6 шт. ✔ 8 температурних режимів від 35°С до 70°С (крок 5°С) ✔ Цифровий таймер на 19 год. 30 хв. (крок 30 хв.) з автовідключенням ✔ Сенсорне керування ✔ Додаткові аксесуари в комплекті: сітчастий лоток для зелені і трав, лоток для пастили, що можна також використовувати як піддон для крихт і крапель соку.

Акційні пропозиції

Електрична сушарка для продуктів (дегідратор) DEX DFD-165S 6 секцій

Електрична сушарка для продуктів (дегідратор) DEX DFD-165S 6 секцій

DEX DFD-165S — універсальна електрична сушарка (дегідратор) для овочів і фруктів, ягід, грибів, м'яса, риби, пастили, зелені, горіхів, трав тощо, за допомогою якої Ви можете створити сприятливі умови ..

4 499 грн 7 399 грн

Електрична сушарка для продуктів (дегідратор) DEX DFD-465S 6 секцій

Електрична сушарка для продуктів (дегідратор) DEX DFD-465S 6 секцій

DEX DFD-465S — універсальна електрична сушарка (дегідратор) для овочів і фруктів, ягід, грибів, м'яса, риби, пастили, зелені, горіхів, трав тощо, за допомогою якої Ви можете створити сприятливі умови ..

0 грн

Напишіть нам