Якісна побутова та аудіо-, відеотехніка від виробника!

Новини та акції

Новинка!

Новинка! Акустичні системи з Bluetooth від ТМ DEX

САУНДБАРИ для посилення та вдосконалення якості звуку Вашого телевізора або інших аудіопристроїв & Портативна акустична система для яскравої вечірки будь-де!

Багатоканальні САУНДБАРИ з Bluetooth SBW-130 & SBM-030 від ТМ DEX із вихідною потужністю до 130Вт, характеристиками приголомшливої якості звуку та попередньо встановленими налаштуваннями 3D-еквалайзера — посилення та вдосконалення якості звуку Вашого телевізора або інших сумісних пристроїв для відтворення аудіо.
✔ Гнучкі параметри підключення за допомогою Bluetooth та інтерфейсів: AUX, HDMI (ARC), OPT, USB, COAX
✔ Вбудований USB-порт, що дозволяє відтворювати файли MP3 / WAV безпосередньо із сумісних носіїв та можливість відтворювати улюблену музику за допомогою бездротового підключення в режимі Bluetooth зі смартфона чи іншого пристрою
✔ Дистанційне керування за допомогою пульта

Портативна акустична система DEX BTS-015 15Вт із кольоровим динамічним LED-підсвічуванням та вбудованим акумулятором — стане незамінною для яскравої вечірки із друзями вдома чи на свіжому повітрі, а мікрофон (в комплекті) надасть додаткову можливість для влаштування караоке-розваг.
✔ Бездротове підключення - Компактний розмір - Легка вага
✔ Якісне й гучне звучання FM-радіо та відтворення улюбленої музики зі смартфона чи інших зовнішніх пристроїв через USB-порт, AUX або Bluetooth підключення
✔ Можливість посилити гучність голосу, за допомогою мікрофона, під час співів або виголошення промов

Акційні пропозиції

Акустична система BTS-015 15Вт портативна

Акустична система BTS-015 15Вт портативна

Портативна акустична система DEX BTS-015 із вбудованим акумулятором 2200mA, Bluetooth 5,0+EDR, динамічним різнокольоровим LED-підсвічуванням та мікрофоном в комплекті допоможе в створенні святкової ат..

1 549 грн

Саундбар SBM-030 30Вт

Саундбар SBM-030 30Вт

DEX SBM-030 — компактний 2.0-канальний Bluetooth саундбар у витонченому та стильному дизайні, що здатний посилити звук телевізора, поліпшити його якість, зробити об'ємним та гучним. Два широкосмугові ..

1 799 грн

Саундбар SBW-130 130Вт

Саундбар SBW-130 130Вт

DEX SBW-130 130 Вт — потужний 2.2-канальний Bluetooth саундбар з активним сабвуфером із характеристиками приголомшливої якості звуку та попередньо встановленими налаштуваннями 3D-еквалайзера. Шість вб..

3 399 грн