Якісна побутова та аудіо-, відеотехніка від виробника!

Новини та акції

Акція

Акція «БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА + СУПЕРЦІНИ» на Сушарки для продуктів DEX!

Тільки на офіційному сайті dex.ua, замовляйте електричні сушарки для продуктів DEX із безкоштовною доставкою за акційними цінами з 01.04.2022р. по 31.12.2023р. включно!

Безкоштовна доставка* здійснюється по всій Україні з допомогою поштової служби «Нова пошта» до тих відділень, куди наразі здійснює доставку перевізник. Пропозиція діє на всі наявні моделі електричних сушарок для продуктів з асортименту ТМ DEX.

*На кур'єрську доставку за адресою (Київ) - акційна пропозиція не поширюється. Безкоштовна доставка здійснюється тільки до відділення перевізника. За умови післяплати у відділенні «Нова пошта» - комісія за переказ грошей 2% від суми замовлення + 20 грн. У разі повернення покупцем товару належної якості протягом 14 днів від дати купівлі, вартість доставки здійснюється за рахунок покупця за діючими тарифами перевізника.

Техніка, на яку поширюється акційна пропозиція, може відрізнятися від техніки на зображеннях в рекламних матеріалах. ТМ DEX, як організатор акції, залишає за собою право змінити терміни й умови проведення акції на власний розсуд!

Напишіть нам