Якісна побутова та аудіо-, відеотехніка від виробника!

Новини та акції

Нові Автохолодильники-Морозильники DEX!

Нові Автохолодильники-Морозильники DEX!

Оновлення асортименту! Широкий вибір компресорних автохолодильників-морозильників від 8 до 135 літрів з акумулятором та без. Понад 70 одно/двокамерних моделей у продажу!

Універсальні компресорні портативні холодильники-морозильники, що ефективно працюють як від мережі змінного струму 110В і 220В (через адаптер), так і постійного - 12В і 24В. До моделей зі знімною акумуляторною батареєю в комплекті є можливість підключення спеціальної сонячної панелі DSP-100 (рекомендованої виробником до використання з компресорними автохолодильниками-морозильниками ТМ DEX серії: ECX, ENX, P, TWW, TSW). Можливість підключення зовнішньої портативної батареї DEX B-15 (15600 mAh) до будь-якої моделі.

В ассортименті великий вибір, як компактних автохолодильників-морозильників від 8 літрів, так і надмістких від 80 літрів до 135 літрів. Моделі CF-8/CF-15 із спеціально розробленим дизайном у вигляді підлокітника для зручної інсталяції в автомобілі. Також, в асортименті є вибір інших моделей, що призначені для вбудовування. Унікальна конструкція моделей серії ARC дозволяє вбудувати холодильник-морозильник під штатне місце вантажного автомобіля, а CR-65 дуже зручний функціональний холодильник-морозильник із модульною перегородкою та перенавішуванням дверцят, що сконструйований в такий спосіб, щоб його можна було з легкістю вбудувати в салон будинку на колесах, на яхті тощо. Модель D-30, у вигляді стильного висувного знімного ящика, перетворить будь-який невикористаний куточок, наприклад простір під сидінням авто, у корисну холодильну або морозильну камеру на 20 л. Оптимальне рішення в умовах обмеженого простору будь-де: автомобиля, невеликого приміщення, гаража, альтанки, тераси тощо.

Портативні, зручні, функціональні компресорні автохолодильники-морозильники DEX із надійним протиударним корпусом і підвищеною герметичністю. Надійні супутники вдома, на роботі, в авто та під час відпочинку на природі!

Ознайомитися з асортиментом портативних холодильників-морозильників DEX