Якісна побутова та аудіо-, відеотехніка від виробника!

Новини та акції

Акція «БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА»!

Тільки на офіційному сайті dex.ua, замовляйте електричні сушарки для продуктів DEX із безкоштовною доставкою з 26.09.2022р. по 30.11.2022р. включно!

Безкоштовна доставка* здійснюється по всій Україні з допомогою поштової служби «Нова пошта» до тих відділень, куди наразі здійснює доставку перевізник. Пропозиція діє на всі наявні моделі електричних сушарок для продуктів з асортименту ТМ DEX.

*На кур'єрську доставку за адресою (Київ) - акційна пропозиція не поширюється. Безкоштовна доставка здійснюється тільки до відділення перевізника. За умови післяплати у відділенні «Нова пошта» - комісія за переказ грошей 2% від суми замовлення + 20 грн. У разі повернення покупцем товару належної якості протягом 14 днів від дати купівлі, вартість доставки здійснюється за рахунок покупця за діючими тарифами перевізника.

Техніка, на яку поширюється акційна пропозиція, може відрізнятися від техніки на зображеннях в рекламних матеріалах.

ТМ DEX, як організатор акції, залишає за собою право змінити терміни й умови проведення акції на власний розсуд!

Акційні пропозиції

Електрична сушарка для продуктів DFD-1010S

Електрична сушарка для продуктів DFD-1010S

DEX DFD-1010S — універсальна, потужна й надмістка електрична сушарка (дегідратор) з надійним корпусом з нержавіючої сталі, великим обсягом робочої камери та металевими лотками збільшеного розміру. DEX..

16 479 грн

Електрична сушарка для продуктів DFD-390P

Електрична сушарка для продуктів DFD-390P

DEX DFD-390P — універсальна електрична сушарка (дегідратор), за допомогою якої Ви можете створити сприятливі умови для ефективної та зручної дегідратації (підсушування / сушки / в'ялення) практично бу..

5 399 грн 6 999 грн

Електрична сушарка для продуктів DFD-510P

Електрична сушарка для продуктів DFD-510P

DEX DFD-510P — універсальна електрична сушарка (дегідратор), за допомогою якої Ви можете створити сприятливі умови для ефективної та зручної дегідратації (підсушування / сушки / в'ялення) практично бу..

5 999 грн 8 799 грн

Електрична сушарка для продуктів DFD-515S

Електрична сушарка для продуктів DFD-515S

DEX DFD-515S — універсальна електрична сушарка (дегідратор), за допомогою якої Ви можете створити сприятливі умови для ефективної та зручної дегідратації (підсушування / сушки / в'ялення) практич..

6 999 грн 9 999 грн